Збори трудового колективу ННІ ПАН

15 жовтня в Навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук відбулися загальні збори трудового колективу.

На початку зборів, згідно пропозицій, було обрано головуючою засідання Віру ЯВТУШЕНКО, голову профбюро ННІ ПАН, асистента кафедри біології та агрономії та секретаря – Наталію ПАВЛОВУ,провідного фахівця директорату.

Згідно порядку денного, розглядалися два питання:

1. 1. Про внесення пропозицій вченій раді університету щодо обрання на посаду завідувача кафедри садово-паркового господарства та екології кандидатури Кравець Ірини Станіславівни.
  2. 2. Різне.

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»від трудового колективу рекомендували кандидатуру КРАВЕЦЬ Ірини Станіславівни на заміщення вакантної посади завідувача кафедри садово-паркового господарства та екології. Ірина Станіславівна презентувала свою діяльність, розповіла про проведену роботу та свою викладацьку практику.

Зі словами позитивної оцінки роботи, словами підтримки кандидатури Ірини Кравець виступили: директор Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук – Наталія МАЦАЙ, завідувачка кафедри біології та агрономії – Галина ЄВТУШЕНКО, колеги по кафедрі.

Шляхом таємного голосування кандидатуру Кравець Ірини Станіславівни підтримали одноголосно та вирішили рекомендувати для затвердження Вченій раді університету на заміщення вакантної посади завідувача кафедри садово-паркового господарства та екології.

Вітаємо Ірину Станіславівну! Бажаємо натхненної праці, цікавих проєктів, підтримки колег!

За інформацією Навчально-наукового інституту
природничих і аграрних наук