Організаційна зустріч з магістрантами І курсу

10 жовтня відбулася організаційна зустріч здобувачів освіти ННІМ першого року навчання другого магістерського рівня вищої освіти зі спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво.

Метою зустрічі було ознайомлення магістрантів з особливостями освітнього процесу, з методичними рекомендаціями для підготовки кваліфікаційних робіт, з порядком вибору наукових і творчих керівників та тем кваліфікаційних робіт.

Завідувачем кафедри наголошено на необхідності врахування кафедральної теми науково-дослідної роботи «Актуальні питання теорії і практики аудіовізуального мистецтва та виробництва» (державний реєстраційний номер 0124U002806) при підготовці кваліфікаційних робіт, апробативних публікацій та навчально-методичних розробок.

Викладачі кафедри бажають магістрантам наснаги у професійній діяльності і творчих звершень!

Кафедра аудіовізуального мистецтва