Волонтерська діяльність здобувачів освіти

Викладачка кафедри східної філології і перекладу протягом вересня-жовтня брала активну участь у волонтерській діяльності здобувачів освіти.

Протягом вересня-жовтня 2024 р. здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія», викладачка кафедри східної філології і перекладу, тренерка ГО «ПРО ОСВІТ» Ольга КОРІНСЬКА активно брала участь у волонтерських програмах, підвищуючи свої професійні навички соціального працівника. Її волонтерська діяльність є частиною магістерського дослідження на тему «Соціально-педагогічний супровід сімей з дітьми ВПО в умовах воєнного стану».

З вересня в межах співпраці з ГО «ПРО ОСВІТ» та ЛНУ імені Тараса Шевченка стартував курс By heart (Напам’ять), спрямований на розвиток пам’яті. Перші групи учасників включали ВПО та вразливі категорії населення міста Полтава. У жовтні курс продовжився на базі Бібліотеки-філії №10 для дітей м. Полтава, в партнерстві з Центром підтримки ВПО «Пліч-о-пліч» Волноваського району.

Курс By heart (Напам’ять) допомагає учасникам розвивати навички роботи з інформацією, увагою, концентрацією та пам’яттю, що особливо важливо в умовах стресу, з яким стикаються громадяни України в сьогоденні.

Бажаємо успіху Ользі у її волонтерській роботі на шляху до формування професійних навичок в соціальній роботі. Її зусилля є важливим внеском у підтримку внутрішньо переміщених осіб, а також у зміцнення соціальної сфери України в умовах сучасних викликів.

За інформацією НН ІПП