Підтримка ментального здоров’я учасників освітнього процесу

Підтримка ментального здоров’я здобувачів освіти у період воєнного стану є вкрай важливою складовою загальної стратегії забезпечення їхнього благополуччя та здатності продовжувати навчання в умовах кризи.

Війна створює безпрецедентний рівень стресу, тривоги та невизначеності, що серйозно впливає на психічний стан всіх учасників освітнього процесу.

Для опрацювання емоційного стану здобувачів освіти, 8 жовтня 2024 року у  Відокремленому підрозділі «Регіональний центр професійної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» було організовано зустріч із доктором філософії, асистентом кафедри психології Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, керівником центру психологічного відновлення і адаптації ЛНУ імені Тараса Шевченка Антоном НАЗМІЄВИМ, який ознайомив учасників із темою «Стресостійкість в надзвичайних умовах. Техніки стабілізації».

Психолог наголосив на важливості соціальної підтримки у складні періоди, пояснив, як постійний стрес і перенавантаження можуть призвести до вигорання та втрати мотивації, а також представив учасникам заходу кілька ефективних технік стабілізації, які можна застосовувати в умовах підвищеного стресу.

Ця зустріч мала на меті допомогти учасникам краще зрозуміти природу стресу та навчитися ефективним методам його подолання в умовах постійного психологічного навантаження, викликаного сучасними викликами, зокрема війною.

За інформацією ВП «Регіональний центр професійної освіти
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»