Ментальне здоров’я: як подбати про себе

09.10.24 в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» для викладачів та здобувачів освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка було проведено онлайн-лекцію на тему «Ментальне здоров’я: як подбати про себе».

Лектор – Володимир Чупрін, педагог, гештальт-терапевт, консультант Простору ментального комфорту «АІМ», викладач курсів «Емоційний інтелект» у Львівській школі керівників бізнесу, «Психологія стосунків» в Українській академії лідерства, слухач Українського психотерапевтичного університету, випускник навчальних проєктів з групової психотерапії в Україні, Манчестерського гештальт-центру (Англія) та Флорентійського інституту гештальту (Італія),  член Української спілки психотерапевтів, ді-джей.

На лекції були присутні 100 осіб, які зацікавлено слухали лектора, переглянули презентацію, ставили питання та брали активну участь у дискусії.

Слухачі отримали відповіді на питання:  як підтримати себе та близьких, коли тривожні думки перестають бути варіантом норми; що робити, коли почуття атрофуються і настає повна апатія; коли потрібно звертатися за порадою до спеціалістів та ін.

Разом з лектором присутні прийшли до висновку, що піклування про ментальне здоров’я має стати звичною відповідальністю кожного українця.

За інформацією НН ІПП