Участь у художньому пленері в ботанічному саду

Навчально-науковий інститут мистецтв узяв участь у художньому пленері.

10 жовтня студенти та викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і кафедри дизайну відвідали художній пленер у Полтавському ботанічному саду, який організувала Полтавська галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка на честь 170-річчя відомого українського пейзажиста Сергія Васильківського. Також разом із НН ІМ на захід завітав ПНПУ імені В. Г. Короленка та Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Спочатку представники галереї провели екскурсію ботанічним садом та розповіли про його довгу історію та унікальні рослини. Потім художники шукали цікаві локації, де можна намалювати красиві пейзажі. Роботи мали різні характери: від простих замальовок до повноцінних картини. Серед учасників пленеру були і викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Наталія Дігтяр і Олексій Соболевський та старший викладач кафедри дизайну Оксана Гетьман.

Пленер став гарною нагодую для зближення студентства всіх трьох університетів та подарував можливість краще познайомитися один з одним.

Інформаційний центр НН ІМ
Текст і фото: Артемій Обогрєлов