Знайомство здобувачів з Національним стандартом України ДСТУ 8302:2015

Здобувачі Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук ознайомились з Національним стандартом України ДСТУ 8302:2015.

У Навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук відбулася інформаційна зустріч із провідним бібліотекарем ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Оксаною ШЕВЧИК. Тема зустрічі «Оформлення списку використаних джерел згідно ДСТУ 8302:2015»

Оксана Володимирівна ознайомила здобувачів освіти з Національним стандартом України ДСТУ 8302:2015, інформацією та документацією, бібліографічними посиланнями, загальними положеннями та правилами складання. Увагу звернули і на переваги цього документу: відповідність міжнародним стандартам, тенденцію до спрощення, рекомендації МОН України. Також Оксана ШЕВЧИК розповіла про сервіси «Grafiati» та ONTU4Ref, за допомогою яких можна оформити посилання для наукових і дипломних робіт, дисертацій і т. ін. онлайн.

На поданих прикладах здобувачі освіти побачили структуру бібліографічного посилання та самостійно виконали завдання з оформлення списку використаних джерел.

За інформацією Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук