Зустріч із  головою первинної профспілкової організації

У структурних підрозділах ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулася устріч із  головою первинної профспілкової організації.

9 жовтня в  структурних підрозділах ЛНУ імені Тараса Шевченка, що знаходяться в місті Миргород: НН ІМІТ, НН ІБМ ТА НН ІПАН, відбулася інформаційна зустріч здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів навчання із  головою первинної профспілкової організації Володимиром МОРОЗОМ та завідувачкою сектору студентської соціальної служби Ганною СЕРІК.

Володимир МОРОЗ розповів здобувачам освіти багато нової та цікавої інформації про можливості, які надає профспілкова організація університету, зокрема щодо соціальної та правової підтримки. Обговорили питання удосконалення роботи студентського самоврядування, план та участь студентів у культурних та волонтерських заходах різного рівня організації і, звичайно, залучення першокурсників до роботи самоврядування.

Ганна СЄРІК розповіла, хто має право на соціальні стипендії та які пільгові категорії можуть претендувати на виплати цієї стипендії. Вона наголосила на тому, що здобувачам освіти, які мають право на отримання соціальної стипендії та академічної стипендій, виплачується тільки один вид стипендії за їх вибором, крім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа, а також студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, їм одночасно виплачується академічна та соціальна стипендії відповідно до законодавства. Розглянули перелік документів, необхідних для зарахування соціальної стипендії. Наприкінці зустрічі обговорили строки розгляду поданої заявки, розміри соціальної стипендії та періоди її нарахування.

Зустріч пройшла чудово, в атмосфері відкритого діалогу та підтримки. Колективи та здобувачі освіти навчально-наукових інститутів міста Миргород висловили щиру подяку Володимиру Петровичу та Ганні Володимирівні за організацію заходу та корисні поради!