Навчальна екскурсія на ТОВ «АСМІ»

У Полтаві провели навчальну екскурсію на ТОВ «АСМІ» для здобувачів вищої освіти спеціальності «Графічний дизайн».

9 жовтня для здобувачів вищої освіти другого курсу ОП «Графічний дизайн» кафедри дизайну навчально-наукового інституту мистецтв була проведена навчальна екскурсія на ТОВ «АСМІ» у м. Полтава. Екскурсія була організована у межах освітнього компоненту «Технології поліграфії». Метою проведення екскурсії було ознайомлення здобувачів вищої освіти з устаткуванням i технологічними процесами підприємства поліграфії, що спрямоване на поглиблення отриманих фахових компетенцій, оволодіння професійним досвідом у практичній дизайнерській діяльності.

Під час екскурсії здобувачі вищої освіти змогли ознайомитись з виробничими друкарськими потужностями, із усіма основними складовими сучасної друкарської справи та наочно побачили випуск поліграфічної продукції. Були показані основні технологічні процеси пов’язані із офсетним друком – виготовлення пластин, їх підготовка, нанесення фарби, та сам процес друку. Також були продемонстровані етапи зшивання та обрізування друкованої продукції.

За результатами екскурсії відбулося обговорення та аналіз вражень учасників, сформульовані висновки. Кожен поділився своїми думками про побачене, акцентуючи увагу на найцікавіших моментах. Загалом, екскурсія викликала позитивні емоції і стала поштовхом до подальшої активної діяльності у сфері дизайну.

Інформаційний центр НН ІМ