Вебінар для аспірантів

Відбувся вебінар для аспірантів щодо роботи на освітньому порталі.

9 жовтня 2024 року з метою організації ефективного освітнього процесу в аспірантурі здобувачі освіти 1 року навчання третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти із спеціальності 231 «Соціальна робота» взяли участь у роботі вебінару щодо роботи на освітньому порталі ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Модератором заходу стала к.пед.н., доцент Олеся ТОВСТУХА.

Молоді науковці отримали інструкцію з автентифікації та авторизації користувачів на освітньому порталі (платформі «Moodle»); оговорили найбільш розповсюджені труднощі під час авторизації та шляхи їх вирішення та запобігання; ознайомилися з механізмом зарахування здобувачів на освітні компоненти; розглянули змістовні елементи освітніх компонентів (лекція, семінарське/практичне заняття, контрольно-модульна робота, журнал оцінок, шкала оцінювання навчальних досягнень тощо).

Окрім цього, з метою забезпечення оптимальної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу, здобувачі переглянули контакти викладачів і тьюторів, а також систему зворотного зв’язку та зафіксували контакти підтримки користувачів освітнього порталу.

Сподіваємось, що надана на вебінарі інформація стане у нагоді аспірантам під час виконання ними індивідуального освітнього плану та мінімізують технічні труднощі під час роботи на освітньому порталі.

За інформацією НН ІПП