ОНЛАЙН-АНКЕТУВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ – ВСТУПНИКІВ 2024 РОКУ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ПРИЙМАЛЬНИХ КОМІСІЙ

Державна служба якості освіти України розпочинає моніторингове дослідження (вивчення) організації та проведення вступної кампанії 2024 року в закладах фахової передвищої та вищої освіти, в рамках якого упродовж 14-23 жовтня 2024 року проводитиметься онлайн-анкетування здобувачів освіти – вступників 2024 року та представників приймальних комісій (відповідальних секретарів та їхніх заступників) закладів фахової передвищої та вищої освіти країни з окремих питань вступної кампанії 2024 року та її результатів.

Анкети є анонімними, а зібрані дані будуть аналізуватися та оприлюднюватися лише в узагальненому вигляді.

Анкети будуть доступні з 14 до 23 жовтня 2024 року за посиланнями:

для студентів та приймальних комісій.

Результати І етапу моніторингового дослідження базових аспектів організації освітнього процесу (якості, безпеки та ресурсів) в закладах фахової передвищої та вищої освіти в умовах воєнного стану.

Інформаційно-аналітичні матеріалами за результатами минулорічного вивчення організації та проведення закладами освіти вступної кампанії