Презентація фільму

Відбулась презентація фільму випускника кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва НН ІМ.

4 жовтня 2024 року в приміщенні Художнього музею (Гареї мистецтв) в межах проєкту «Кіно в музеї» було презентовано фільм про відомого в Полтаві та за їі межами мистецтвознавця та дослідника Віталія Ханка.

Автор стрічки – випускник кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Денис Зозуля, член Національної спілки художників України.

Денис Зозуля відомий в Полтаві як художник-графік, також створив понад 50 фільмів у період з 2011 по 2024 рік. Його роботи розповідають про сучасних художників та музикантів, вітчизняний андеграунд та філософію творчості.

Студенти та викладачі кафедри переглянули фільм та поспілкувалися з його автором та героєм.

За інформацією
кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва
НН ІМ