Зустріч з магістрантами 1 курсу в НН ІПУПО

30 вересня в навчально-науковому інституті публічного управління і післядипломної освіти розпочалася перша сесія у здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем навчання 2024 року вступу.

Сесія почалася зі зустрічі-знайомства із керівництвом Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та навчально-наукового інституту публічного управління і післядипломної освіти.

З початком освітнього процесу магістрантів першого курсу привітав директор навчально-наукового інституту публічного управління і післядипломної освіти, доктор наук з державного управління, професор, Заблоцький Володимир Валентинович.

З вітальними словами та побажаннями успіхів у навчанні до студентів звернулися Курило Віталій Семенович, доктор педагогічних наук, професор, перший проректор, голова Вченої ради Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», а також ректор державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», доктор педагогічних наук, професор, України, Караман Олена Леонідівна.

Заступник директор навчально-наукового інституту публічного управління і післядипломної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, Володавчик Вікторія Сергіївна ознайомила студентів зі складом кафедри публічної служби й управління навчальними закладами, веб-ресурсами університету та освітнім порталом.

На зустрічі здобувачі дізналися про історією університету, традиції та досягнення нашої рідної Альма матір, особливості організації освітнього процесу у сучасних умовах.

Бажаємо здобувачам успіхів у навчанні, впевненості у майбутньому та перемоги!

За інформацією навчально-наукового інституту
публічного управління і післядипломної освіти.