УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСАХ ТА ПРОГРАМАХ

Інформуємо про проведення під егідою ЮНЕСКО Міжнародного конкурсу «Future Designer International Innovation Design Awards & Science for SDGs Innovation Contest» в рамках Міжнародного десятиліття наук для сталого розвитку та в рамках спільного із ЮНЕСКО та UNITRAIN проєкту розвитку компетенцій молоді.

Мета конкурсу – просувати інноваційні проєкти та пропозиції від талановитої молоді з усього світу. Основна увага приділяється підтримці та підвищенню обізнаності про важливість науки у досягненні Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР) для забезпечення безпечного та сприятливого майбутнього.

До участі у конкурсі запрошуються молоді дизайнери та інноватори- початківці. У конкурсі можуть брати участь команди до 5 осіб віком від 16 до 35 років, включаючи учнів загальноосвітніх шкіл, студентів молодших курсів, магістрів та аспірантів, а також дослідників, науковців, інженерів із незначним досвідом роботи, з акцентом на гендерну рівність.

Прийом відповідних заявок триватиме до 13 жовтня 2024 року. Кандидатури номінантів розглядатимуться міжнародним журі, до складу якого належать видатні професори та галузеві експерти. Переможці конкурсу будуть оголошені наприкінці жовтня 2024 року.

Інформуємо про можливість участі українських студентів у двох міжнародних програмах, організованих Агентством з науки, технологій і досліджень Сінгапуру (A*STAR). Ці програми передбачають надання стипендій для навчання. Зокрема виділено:

– 5 стипендій у програмі Singapore International Pre-Graduate Award (дослідження від 2 до 6 місяців у дослідницьких інститутах A*STAR для студентів останніх років навчання за програмою бакалавра або магістра);

– 3 стипендії у програмі Singapore International Graduate Award (4-річна програма PhD в дослідницьких інститутах A*STAR у партнерстві з університетами Сінгапуру).

Водночас звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 26 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 No 57, виїзд з України чоловіків віком 18–60 років – здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, під час дії воєнного стану обмежено.

За більш детальною інформацією звертайтеся:

International.lnu@gmail.com

або за телефоном