Едвайзерська година “На захисті Батьківщини” в НН ІБМ

2 жовтня к.е.н., доцент кафедри економіки і маркетингу Людмила ГОРБАТЮК, провела едвайзерську годину, присвячену Дню Захисників та Захисниць України.

Захід відбувся для здобувачів освіти освітніх програм Економіка та Маркетинг. Едвайзерська година розпочалась хвилиною мовчання  за загиблими воїнами.

Вікторія БОРИСЕНКО, здобувачка вищої освіти 2 курсу освітньої програми Економіка за допомогою презентації розповіла про історію свята – Дня Захисників і Захисниць України, яке з минулого року відзначається 1 жовтня. Вікторія розповіла про свого земляка,, одного з найкращих пілотів повітряних сил ЗСУ, майстра повітряного бою – Оксанченка Олександра Яковича. Захисник України загинув 25 лютого 2022 року у повітряному бою над Києвом, відволікаючи на себе ворожу авіацію, був нагороджений посмертно званням Героя України.

Здобувачуи освіти 1 курсу освітньої програми Маркетинг поділилися своїми спогадами: Вероніка КУКОВЯКІНА розповіла про товариша дитинства, Захисника України, Володимира Кравця, який загинув восени 2023 р. поблизу міста Харкова, а Софія ГАЙДАШ повідомила, що на війні втратила свого дядька – Уварова Дмитра Сергійовича, він загинув 18 березня 2022 року у зовсім юному віці, йому на той час виповнилося лише 20 років.

Людмила ГОРБАТЮК розповіла студентам про своїх односельців, які загинули,захищаючи нашу країну: молодого військовослужбовця 72-ї ОМБр ім. Чорних запоріжців – Радчука Сергія Олександровича та Осіпова Андрія Володимировича, добровольця 116-ї окремої бригади Сил Територіальної оборони ЗСУ. Обидва  загинули у розквіті сил при обороні населених пунктів Донецької області. Герої України до останнього залишалися вірними військовій присязі та українському народові.

Година пройшла душевно та емоційно…

Вічна памʼятать, шана та низький уклін Героям України!

Кафедра економіки і маркетингу