Зустріч здобувачів із профспілковою організацією університету

Відбулась зустріч здобувачів навчально-наукового інституту філології і журналістики з профспілковою організацією університету.

2 жовтня 2024 року здобувачі першого курсу спеціальностей “Філологія. Східні мови та літератури (переклад включно), перша – китайська. Мова і література (китайська, англійська)”, “Філологія. Східні мови та літератури (переклад включно), перша – японська. Мова і література (японська, англійська)” та “Середня освіта. Українська мова і література” взяли участь у зустрічі з головою первинної профспілкової організації Морозом В.П. та членами профспілки.

Під час зустрічі студенти мали можливість дізнатися багато нової та цікавої інформації про можливості, які надає профспілкова організація, зокрема щодо соціальної та правової підтримки. Пан Володимир також відповів на питання здобувачів, надавши цінні поради для першокурсників.

Зустріч пройшла чудово, в атмосфері відкритого діалогу та підтримки. Від імені здобувачів та едвайзерів висловлюємо щиру подяку Володимиру Петровичу та команді профспілки за організацію заходу та корисні поради!

Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики