Зустріч з магістрантами в НН ІМІТ

1 жовтня в НН ІМІТ, в онлайн режимі, відбулася зустріч зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У ході бесіди директорат та завідувачі кафедр Навчально-наукового інституту математики та інформаційних технологій привітали присутніх з початком нового навчального року, побажали натхнення у навчанні, дотримуватися дисципліни та докладати всіх зусиль для отримання якісної освіти.

Для раціональної організації освітнього процесу було доведено інформацію про:

– інформаційні ресурси навчання;
– графіки освітнього процесу на поточний рік;
– методи та засоби зв’язків з викладачами;
– засоби розповсюдження розкладу занять;
– особливості впровадження кредитно-модульної системи;
– написання випускної кваліфікаційної роботи.

Також окрему увагу зосередили на питаннях дотримання вимог академічної доброчесності.

Бажаємо нашим здобувачам освіти сміливо і впевнено продовжити розпочатий шлях, долаючи будь-які перешкоди і перепони на шляху до успіхів і перемог. Нехай кожен день несе в собі щось цікаве і особливе, нехай нові знання відкривають великі простори можливостей і бажань.

Навчально- науковий інститут математики та інформаційних технологій