«Шануймо героїв» до Дня захисників і захисниць України

ЛНУ імені Тараса Шевченка привітали  військовослужбовців з Днем захисників і захисниць  України.

30.09.24  професорсько-викладацький колектив та здобувачі освіти різних структурних підрозділів ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» від Долинського консультаційного центру привітали  військовослужбовців з Днем захисників і захисниць  України, Днем українського козацтва, Днем Покрови Пресвятої Богородиці. До представників університету приєдналися дитяча художня школа, ліцей «Науковий», Вигодський ліцей.

Здобувачі освіти вручили героям подарунки (гігієнічні засоби, комплекти постільної білизни, солодощі, фрукти), висловили слова подяки  воїнам за  незламність духу, особисту мужність, вірність військовій присязі, самовіддані дії  в захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України.

Українським бійцям здобувачі вищої освіти  продекламували патріотичні вірші, учні художньої школи та ліцею «Науковий» вручили щирі листівки,  яскраві малюнки, оригінальні поробки, в яких подякували за захист України й побажали якнайшвидшого одужання. Школярі Вигодського ліцею продемонстрували відеопривітання від здобувачів освіти, вчителів різних поколінь.

Щиро дякуємо нашим захисникам і захисницям України за важку, героїчну працю. Наближаємо перемогу разом!

Слава Україні! Героям слава!

За інформацією ЛНУ імені Тараса Шевченка