Світла пам’ять

З глибоким сумом НН ІМІТ, кафедра інформаційних технологій і систем повідомляють про передчасну смерть нашого колеги, Тіхонова Юрія Леонтійовича, який пішов з життя.

Юрій Леонтійович народився 6 січня 1950 року. У 1972 році закінчив університет імені М.В. Ломоносова, здобувши кваліфікацію математика. Після закінчення університету працював стажером-дослідником у фізичному інституті академії наук. Протягом 1974-1978 років обіймав посади молодшого наукового співробітника та асистента кафедр вищої математики та технічної кібернетики Ворошиловградського машинобудівного інституту.

У 1987 році захистив кандидатську дисертацію, здобувши вчений ступінь кандидата технічних наук. З 2003 року працював доцентом на кафедрі інформаційних технологій і систем ЛНУ імені Тараса Шевченка, де пропрацював до останнього часу.

Загальний стаж Юрія Леонтійовича складає 48 років, з них 29 років він присвятив педагогічній діяльності. Його внесок у розвиток науки та освіти важко переоцінити, а його глибокі знання та досвід назавжди залишаться в серцях колег і студентів.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та всім, хто мав честь знати Юрія Леонтійовича. Світла пам’ять про нього завжди буде жити у наших серцях.

Навчально-науковий інститут математики та інформаційних технологій,
кафедра інформаційних технологій і систем