В Миргороді відзначили День Захисників та Захисниць України

1 жовтня — День Захисників і Захисниць України.

Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. Співробітники та здобувачі освіти НН інституту економіки та бізнесу, НН інституту фізики, математики та інформаційних технологій, НН інституту природничих і аграрних наук, які знаходяться у м. Миргород, зібралися сьогодні разом, щоб привітати зі святом військовослужбовців та вшанувати пам’ять загиблих героїв України.

Напередодні заходу навчальними підрозділами була проведена благодійна акція, на якій всі бажаючі могли долучитися посильною сумою для привітання наших військових. На зібрані кошти було закуплено подарунки для захисників. Окрім цього, здобувачі освіти заздалегідь підготували для гостей обереги, які  відтепер захищатимуть їх від ударів долі та від злих сил.

Шановні захисники і захисниці України! Наші незламні і мужні Герої! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Дякуємо Вам за Вашу відвагу, безстрашність та патріотизм. Цього дня хочемо від щирого серця побажати Вам віри, миру, стійкості та мужності. Нехай Вас ніколи не залишає успіх і добро! Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

За інформацією НН інституту економіки та бізнесу,
НН інституту фізики, математики та інформаційних технологій,
НН інституту природничих і аграрних наук