1 жовтня – подвійне свято

1 жовтня Україна відзначає одразу два важливих свята: День захисників і захисниць та День українського козацтва.

В цей день ми вшановуємо захисників нашої держави – наших сучасників, які боронять незалежність України під час російської агресії, та згадуємо про українців, які жертвували своїм життям заради Батьківщини від часів козаччини до років визвольного руху в двадцятому столітті.

Під час широкомасштабної війни всі найбільше мріють про те, щоб кожен воїн та кожна захисниця повернулися додому живими.

Вітаємо зі святами спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.

Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців!

З вірою в Перемогу, шевченківська родина Луганського національного університету імені Тараса Шевченка