Офлайнова лекція в Долинському консультаційному центрі

На початку вересня у Долинському консультаційному центрі ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулася лекція для першокурсників.

Захід відбувся для першокурсників першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти, здобувачів освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра різних структурних підрозділів закладу.

Лекторка познайомила здобувачів освіти із сучасним сьогоденням університету, розказала про його історію та становлення,  наукові та освітні досягнення. Наголосила на особливостях організації навчального процесу в закладі вищої освіти: освітній процес за денною формою здобуття освіти здійснюють у змішаному (очно-дистанційному) форматі з використанням різноманітних технічних засобів: освітнього порталу, платформ Microsoft Teams, ZOOM, Google Meet та ін., груп і каналів у Viber, WhatsApp, Telegram тощо. Повідомила про основні напрями соціально-гуманітарної роботи та зауважила, що життя студента університету буде насиченим, цікавим та сповненим нових знань і відкриттів.

За інформацією Долинського консультаційного центру