Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я маю право»  стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

Здобувачка вищої освіти Кузнєцова Альона спеціальності 231 «Соціальна робота» ОП «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія», тренерка Молодіжної тренерської мережі ГО Ла-Страда Україна провела інтерактивний тренінг для учнів Хмельницького ліцею №22 імені Олега Ольжича на тему: «Протидія булінгу в учнівському середовищі».

Завданням тренінгу було: ознайомити з поняттями «булінг», «видами та проявами булінгу», формувати негативне ставлення до булінгу (неприпустимість проявів насильства та булінгу в дитячому середовищі), ознайомити з механізмом реагування та звернення у ситуації булінгу.

Учасники та учасниці тренінгу мали змогу не тільки ознайомитись з теоретичним матеріалом, а й на практиці закріпити та опрацювати причини виникнення булінгу, наслідки для кожної зі сторін та напрацювали алгоритм дія «якщо раптом…»