Підписано Договір про співпрацю

24 вересня 2024 року відбулося підписання Договору про співпрацю між Державним закладом «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» і Комунальним закладом «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради. Договір передбачає організацію, координацію та провадження освітніх, інформаційних, соціально-виховних заходів, наукових досліджень.

Доцент кафедри української та зарубіжної літератури Навчально-наукового інституту філології і журналістики Ірина Бойцун, яка представляла університет, обговорила з в.о. директора коледжу Оксаною Мельничук і викладачами закладу фахової вищої освіти умови співпраці, проведення спільних наукових і соціально-гуманітарних заходів, надання інформаційно-консультаційних послуг.

Ірина Бойцун також зустрілася зі здобувачами освіти коледжу й розповіла про історію Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, структурні підрозділи, освітні програми.

Представниця університету повідомила про переваги здобуття освіти в закладі вищої освіти й запросила на навчання.

Інформаційний центр навчально-наукового
інститутуфілології і журналістики.