Успішне завершення курсів підвищення кваліфікації

Успішне завершення курсів підвищення кваліфікації з питань цифрового навчання викладачами кафедри романо-германської філології.

Кафедра романо-германської філології висловлює щиру подяку організаторам  курсів підвищення кваліфікації з питань цифрового навчання і Навчально-науковому інституту публічного управління та післядипломної освіти. Ці курси стали важливим етапом у професійному розвитку викладачів, які прагнуть впроваджувати сучасні технології у навчальний процес.

Протягом навчання викладачі мали можливість ознайомитися з новітніми методами цифрового навчання, такими як використання інтерактивних платформ, онлайн-ресурсів та мультимедійних інструментів. Вони також отримали практичні навички у створенні цифрового контенту та організації дистанційного навчання, що особливо актуально в умовах сучасних викликів освітнього процесу.

Курси завершилися сертифікацією, на якій викладачі продемонстрували свої нові знання та вміння. Відзначено, що завдяки таким ініціативам підвищується не лише кваліфікація викладачів, але й якість освіти в цілому. Впровадження цифрових технологій сприятиме більш ефективному та інтерактивному навчальному процесу, що, безумовно, позитивно вплине на студентів.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики.