Онлайн-захід «Знайомство з першокурсниками» у НН ІСГН

3 вересня у навчально-науковому інституті соціальних і гуманітарних наук відбувся онлайн-захід, присвячений знайомству з першокурсниками.

Це була чудова нагода для нових студентів дізнатися більше про свій інститут, його традиції та навчальний процес.

Відкрив захід директор інституту Антон Бадер, який розповів про історію та розвиток структурного підрозділу, наголосив на важливості академічних досягнень і наукових ініціатив, що впроваджуються в інституті.

Заступник директора з навчальної роботи Юлія Нужна детально пояснила всі аспекти навчального процесу, поділилася порадами щодо успішної адаптації до нових умов та відповіла на запитання першокурсників.

Зі словами привітання також звернулися завідувачі кафедр, які підкреслили важливість активної участі студентів у навчальному процесі та науково-дослідній діяльності. Викладачі тепло привітали всіх із початком нового навчального року, побажавши студентам натхнення та успіхів у навчанні.

Захід пройшов у дружній атмосфері, яка сприяла швидкому налагодженню контакту між здобувачами освіти та викладачами.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук