Старт навчального року на кафедрі романо-германської філології

Кафедра романо-германської філології традиційно розпочала новий навчальний рік з організаційної зустрічі для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Захід, який було проведено 4 вересня 2024 року, став платформою для відкритого діалогу між викладачами та здобувачіми 1-4 курсів. У теплій атмосфері обговорювалися різноманітні питання, пов’язані з навчальним процесом, науковою діяльністю та майбутніми перспективами. Студенти мали можливість поставити свої запитання та отримати вичерпні відповіді.

Особливу увагу було приділено можливостям для здобувачів:

Неформальна освіта: здобувачам було запропоновані можливості опанування додаткових курсів, що тісно повязані з навчальним планом для вдосконалення своїх навичок та безкоштовного отримання міжнародного сертифікату.

Практика: Були представлені нові партнерські програми, які нададуть студентам можливість пройти практику в провідних навчальних закладах.

Наукова діяльність: Здобувачам запропонували взяти участь у наукових дослідженнях, підготувати статті для публікації та представити свої роботи на конференціях.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики.