Тренінг для викладачів «Цифрова безпека та кібергігієна»

Викладачі НН ІМ взяли участь у тренінгу за підтримки програми USAID «Мріємо та діємо».

4 вересня викладачі і співробітниики навчально-наукового інституту мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідали тренінг з основ цифрової безпеки та кібергігієни.

Метою тренінгу було запровадження політики цифрової безпеки в навчальному закладі, захист персональних даних та облікових записів.

Тренінг провела Олена Бурім, медіапедагог, сертифікований тренер з медіаграмотності (DW Akademie (Німеччина), Академія Української Преси); тренер для тренерів проектів IREX «Практична медіаграмотність» (2015), «Вивчай та розрізняй: Інфомедійна грамотність» (2019), має досвід проведення тренінгів з медійної грамотності з 2012 року; викладачка кафедри аудіовізуального мистецтва навчально-наукового інституту мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час тренінгу викладачі і співробітники НН ІМ ознайомилися з основними поняттями кібербезпеки в інтернет-просторі, обговорили 10 міфів про кібербезпеку, в які треба перестати вірити. Дізналися про ключові вимоги до створення паролів та двофакторну автентифікацію. Навчилися розпізнавати та як не потрапити на гачок фішингу в мережі. Результатом тренінгу було обговорення політики цифрової безпеки навчального закладу.

Ця подія втілюється в межах проєкту «Цифрові шляхи мистецтва» за підтримки програми USAID «Мріємо та діємо», яка виконується IREX. Проект реалізується Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка у м. Полтава та ГО «Полтавська філія Суспільної служби України».

USAID Ukraine Instagram: @usaid_ukraine

«Мріємо та діємо» Instagram: @mriemotadiemo