Успішне навчання

Викладачі НН ІПП успішно пройшли навчання «Тренінг для тренерів та супервізорів із програми «Самодопомога Плюс»

З 26.08 по 29.08 викладачі навчально-наукового інституту педагогіки і психології  доцент Ірина Гречишкіна (кафедра розвитку дитини раннього і дошкільного віку) та асистент Анастасія Харченко (кафедра психології) успішно пройшли навчання «Тренінг для тренерів та супервізорів із програми «Самодопомога Плюс».

Груповий курс управління стресом для дорослих (24 години тренінгу, 8 годин супервізій) та отримали сертифікати. Курс «Самодопомога Плюс» [Self-Help Plus] (SH+) розроблений Всесвітньою організацією охорони здоровʼя (ВО03) як груповий курс управління стресом, що складається із пʼяти занять. Він підходить для всіх випадків, коли є групи населення, що постраждали від вкрай несприятливих умов. Його можна використовувати для подолання стресу у дорослих, незалежно від того, чи є у них діагностоване психічне захворювання, а також, було доведено, що він запобігає виникненню психічних розладів у дорослих.

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології