Вітаємо з початком нового навчального року

Шановні колеги та студенти! Щиро вітаємо вас із початком нового навчального року та Днем знань.

Для всіх нас цей день надзвичайно важливий, оскільки знаменує початок нового етапу життя й нових досягнень як для тих, хто щойно став студентом, так і для тих, хто вже впевнено почуває себе в цьому статусі. А для викладачів і науковців це свято символізує невпинний поступ у їхній професійній та дослідницькій діяльності.

Сьогодні російська агресія ставить перед нами низку викликів, але зберігаймо непохитну віру в силу нашого духу й здатність подолати будь-які труднощі! Упевнені, шановні студенти, що ви впораєтеся з усіма випробуваннями, станете більш дисциплінованими, відповідальними й витривалими. А допоможуть вам у цьому наші викладачі, які щедро діляться своїми знаннями й виховують справжніх патріотів нашої держави.

Зичимо всім студентам і викладачам творчого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості, терпіння, мудрості й миру! Нехай у новому навчальному році реалізуються найсміливіші плани та здійсняться найзаповітніші мрії!

З повагою Олена КАРАМАН,
ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка