Засідання вченої ради

30 серпня в дистанційному режимі відбулося перше засідання вченої ради університету у новому навчальному році.

На порядку денному були такі питання:

• про затвердження плану роботи вченої ради на  2024 – 2025 н. р.;
  • про початок нового 2024 – 2025 навчального року.
  • про кадрові питання;
  • різне.

На початку засідання голова вченої ради Віталій Курило оголосив про нагородження викладачів університету. Подякою МОН України відзначено завідувачку кафедри музичного мистецтва та хореографії Ірину Цебрій, завідувачку кафедри олімпійського та професійного спорту Тетяну Полулященко, доцентку кафедри журналістики Олену Кравченко та  викладача кафедри аудіовізуального мистецтва Анатолія Мішина. Нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти» було відзначено Світлану Вовк, завідувачку кафедри політології і міжнародних відносин.

Під час обговорення першого питання голова вченої ради університету Віталій Курило ознайомив присутніх з планом роботи вченої ради на 2024 – 2025 н. р., який після обговорення було затверджено відкритим голосуванням.

Із доповіддю про початок нового 2024 – 2025 н. р. виступила ректорка університету Олена Караман. Під час виступу Олена Леонідівна виокремила нормативні документи, якими керується адміністрація ЗВО та охарактеризувала заходи з підготовки університету до нового навчального року – створення спільно з власниками орендованих приміщень безпечного освітнього середовища для проведення освітнього процесу, визначення дат початку навчання (першого (бакалаврського) і ІІ курсу другого (магістерського) рівнів з 02.09.2024 р., І курсу другого (магістерського) і третього (PhD) рівнів – з 01.10.2024 р.), затвердження форматів освітнього процесу (за денною формою – змішаний (очно-дистанційний), за заочною – дистанційний).

Задля забезпечення успішного освітнього процесу в університеті визначено пріоритетні напрями діяльності: формування контингенту студентів, підвищення якості кадрового складу, забезпечення якості освіти, розвиток науково-дослідної та інноваційної діяльності, активізація міжнародної діяльності та процесу інтернаціоналізації університетської освіти, модернізація змісту й технологій  соціально-гуманітарної роботи, створення ефективного студентського самоврядування, розвиток матеріально-технічної бази, соціальної інфраструктури та безпечного освітнього середовища для всіх учасників освітнього процесу, а також удосконалення фінансово-економічної діяльності університету. Сформульовано завдання діяльності університету в межах цих напрямів, спрямованих на збереження й розвиток університету в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення

Третім було розглянуто кадрове питання. Ректорка Олена Караман представила кандидатуру на посаду проректора з науково-педагогічної роботи – докторку політичних наук, професорку, завідувачку кафедри політології і міжнародних відносин Світлану Вовк.  Після обговорення за участі Іллі Кононова, Антона Бадера, Леоніда Ваховського, Володимира Заблоцького і Віталія Курила вчена рада погодила кандидатуру Світлани Вовк для обрання на посаду проректора з науково-педагогічної роботи.

Серед різного було розглянуто питання про внесення змін до навчальних планів на 2024 – 2025 н. р., порушення клопотання щодо відзначення викладачів університету, надання академічної відпустки та про рекомендацію до друку наукових і навчально-методичних праць.

Наприкінці засідання голова вченої ради Віталій Курило та ректорка Олена Караман привітали присутніх з початком нового навчального року, побажали плідної роботи і запросили долучитися до урочистостей, запланованих наступного тижня.

Учений секретар університету