Участь у обласному форумі до Дня Незалежності

Представник навчально-наукового інституту філології і журналістики взяв участь у обласному форумі до Дня Незалежності.

Здобувач вищої освіти Костянтин Валенте (кафедра романо-германської  філології) став частиною урочистостей та гідно представив Луганський національний університет імені Тараса Шевченка на святкуванні Дня Незалежності в м. Дніпрі! Костянтин виступив перед шановною аудиторією, до якої увійшли ветерани, представники влади Луганської області та солдати мирного фронту ‒ працівники комунального господарства, які щодня ризикують своїм життям на фронті.

Усі присутні вшанували пам’ять героїв України. Костянтин підкреслив важливість єдності та підтримки, що є невід’ємною частиною нашого університетського життя. Особливою подією заходу стало урочисте нагородження ветеранів, які віддали свої сили на захист України, та інших учасників подій, чиї зусилля наближають нашу перемогу.

Разом з ветеранами, військовими та представниками адміністрацій Луганської області ми відчули незламний дух українців і з непохитною вірою дивимося в майбутнє. Дякуємо всім, хто бореться за нашу свободу та тим, хто долучився до цього важливого заходу! Разом до Перемоги! З Днем Незалежності України!

Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики