День Державного прапора України

У День Державного Прапора України представники університету долучились до урочистої церемонії підняття Державного стягу.

Щорічно, 23 серпня, українці вшановують свій національний символ, згадуючи тисячі героїв, які боролися та продовжують боротися сьогодні під цим прапором за свободу і мирне майбутнє.

У День Державного Прапора України  біля Лубенської міської  ради відбулася урочиста церемонія підняття  Державного стягу, в якій прийняли участь і представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

День Державного прапора – це день, коли кожен українець відчуває гордість за свою країну, за її минуле та сьогодення. Синьо-жовтий стяг став не просто символом, а справжнім знаменом боротьби, незламності та національної єдності, став символом підтримки і солідарності та цінний для нас саме своєю історією, а також жертвами, які були принесені  заради нього.

З Днем Державного прапора, українці! Нехай він майорить високо, як символ волі та віри в майбутнє.

Слава Україні! Героям слава!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка