У ЛНУ імені Тараса Шевченка стартувало подання заяв

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка сьогодні насичений день, адже 19 липня стартувало подання заяв для вступу.

До Приймальної комісії закладу вищої освіти завітало чимало вступників, щоб подати заяву на вступ в перший день саме в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка широкий вибір спеціальностей: заклад пропонує різноманіття напрямків, що відповідають сучасним вимогам ринку праці. В ЗВО досвідчені викладачі: фахівці вишу з великим досвідом готові поділитися знаннями та допомогти кожному студенту розвиватися.

Все, що від Вас вимагається – це прагнення до знання, завзяття, активність, бажання розвиватись та зростати професійно і особистісно!

Бажаємо всім успіхів при вступі і чекаємо усіх в стінах Луганського національного університету імені Тараса Шевченка!

Сайт Університету: https://luguniv.edu.ua

email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com