Вступні випробування у фаховому коледжі

З 15 по 17 липня у ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулися вступні випробування у вигляді співбесіди.

Свої знання з української мови показали вступники, які здобули базову середню освіту та претендують на участь у конкурсі на місця державного замовлення  за освітньо-професійними програмами:

• Початкова освіта. Мова та література (англійська);
  • Дошкільна освіта;
  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Перед початком випробувань  вступників привітала директорка коледжу Олена Крутько, яка висловила подяку за їхній вибір і сподівання на те, що невдовзі побачить всіх присутніх у навчальних аудиторіях нашого коледжу.

Голова комісії – Лариса Великоіваненко, привітала всіх з початком вступних випробувань і побажала успіхів та натхнення.

Співбесіда відбувся у доброзичливій атмосфері, вступники показали високі знання з державної мови.

ВСП «Старобільський фаховий коледж
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»