Міжнародна конференція у Варшаві. День 2

13 липня продовжила свою роботу міжнародна конференція «Виклики сучасної економіки – дослідження молодих науковців», організованої SGH, Варшавською школою економіки у Варшаві.

Другий день конференції  включив в себе низку активностей, зокрема, пленарну секцію, воркшопи та постер-сесії.

На пленарному засіданні виступив провідний науковець, професор Марек Нашик з доповіддю «Різноманітність пенсійного фінансування». Він окреслив головні питання сьогодення, дав відповіді на основні питання, що турбують людей в наші дні та провів Q&A сесію.

Окрім цього, наші представники мали змогу відвідати три воркшопи провідних науковців, професорів на актуальні теми. Професор Джона Магнуссон з темою «Вивчення цифрової технології в публічному секторі», професор Марек Нашик з темою «Публікаційна активність в соціальних науках» та професор Нік Дешахт з темою «Інформаційний менеджмент і програмування використовуючи Stata».

Після активних воркшопів, де наші молоді науковці почерпнули для себе велику кількість необхідної та цікавої інформації вони мали змогу відвідати постер-сесію, і обмінятися досвідом із науковцями з різних країн: Польщі, Швеції, Хорватії, Китаю, Англії та інших.

Передостанній день наукової конференції був насиченим на активності та кількість отриманої інформації.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка