“Яких персональних компетенцій потребує сучасний фахівець -початківець перш за все”

Викладачі кафедри філософії та соціології долучились до вебінару Андрія Попова, партнера та СЕО Kreston Ukraine «Яких персональних компетенцій потребує сучасний фахівець -початківець перш за все”.

Під час заходу обговорювались основні відмінності жорстких та мʼяких навичок у професіонала в різних галузях знань, ділились досвідом розробки методичних матеріалів щодо формування цих навичок у студентів закладів вищої освіти. Пан Андрій акцентував свою увагу на формуванні у майбутніх професіоналів саме комунікативних навичок, навичок самопрезентаціі,  вміння працювати в команді, критично мислити, гнучкість та адаптивність, навички емоційного інтелекту. Поділився своїм досвідом розвитку цих навичок у компанії Kreston Ukraine.

Усі бажаючі могли поставити свої питання щодо теми дискусії та отримати грунтовні відповіді.

Отримані знання викладачі кафедри філософії та соціології застосують під час оновлення силабусів освітніх програм першого (бакалаврського) та другого  (магістерського) рівнів вищої освіти «Соціологія» і «Соціологія прикордоння та національної безпеки» відповідно.

Кафедра філософії та соціології