Робота Приймальної комісії ЛНУ імені Тараса Шевченка триває

Приймальна комісія Луганського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує свою роботу зі вступної кампанії-2024.

Робота приймальної комісії – це дуже важливий напрям діяльності закладу вищої освіти, бо приймальна комісія бере участь у формуванні майбутнього контингенту студентів та підтримує позитивний імідж університету. Протягом усього року викладачі та співробітники займалися профорієнтаційною роботою: відвідували ліцеї, гімназії, коледжі, інформували майбутніх абітурієнтів про особливості вступу та навчання в ЛНУ імені Тараса Шевченка. Ця робота є принципово важливою складовою успішного розвитку нашого ЗВО.

Цей період вступної кампанії та роботи Приймальної комісії – один з найскладніших етапів життя університету, але команда успішно його виконує та продовжує роботу зі вступниками 2024 року, адже цим питанням в Луганському національному університеті займаються справжні фахівці, на яких завжди можна покластися.

Відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія ВОЛОДАВЧИК запевняє, що робота триває за планом, а члени приймальної комісії справляються зі своїми обов’язками. Вікторія Сергіївна також наголосила на важливості підтримки доброзичливої атмосфери під час роботи з абітурієнтами, що завжди панує в стінах ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Звернувшись до фахівців з технічної підтримки приймальної комісії, вам з радістю і швидко нададуть консультацію щодо вступної кампанії-2024 та допоможуть із створенням електронних кабінетів.

Нагадуємо, що вступна кампанія триває. За більш детальною інформацією слідкуйте на сайті www.luguniv.edu.ua (вкладка «Вступникам»).

Шановні абітурієнти, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка радо готовий прийняти Вас у незламну шевченківську родину зі 103-річною історією.

Приймальна комісія з задоволенням надасть ґрунтовні відповіді на запитання щодо вашого особистого вступу за телефоном:  +38(095)105-60-05 або за адресами консультаційних пунктів:

м. Полтава, вул. Соборності, 64-ж

м. Полтава, вул. Коваля, 3

м. Лубни, вул. Віктора Новікова, 2

м. Лубни, пл. Вокзальна, 7

м. Миргород, вул. Старосвітська, 52/15

м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 10 (0661843001)

м. Долина, вул. Грушевського, 24 (0506971320)

Сайт Університету: https://luguniv.edu.ua

email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com

Бажаємо успіхів і чекаємо на кожного з Вас в нашому Університеті!

#ЛНУ_імені_Тараса_Шевченка

#ЛНУ_Вступ2024