«Інформаційна безпека як невідʼємна складова навчального процесу»

Викладачі кафедри філософії та соціології долучились до вебінару «Інформаційна безпека як невідʼємна складова навчального процесу».

Ана Блідар, фахівчиня з організації інформаційної безпеки в ProCredit Bank провела вебінар на тему: «Інформаційна безпека як невідʼємна складова навчального процесу». Пані Ана поділились своїм досвідом перевірки інформації, надала декілька реальних кейсів з шахрайства з інформацією і про шляхи забезпечення захисту для своєї особистої інформації та під час навчального процесу у закладах освіти.

Усі бажаючі могли поставити свої питання щодо теми дискусії та отримати грунтовні відповіді.

Отримані знання викладачі кафедри філософії та соціології застосують при оновлені силабусів освітньої програми другого ( магістерського) рівня вищої освіти «Соціологія прикордоння та національної безпеки».

Кафедра філософії та соціології