Літня школа. День 5

12 липня відбувся завершальний день делегації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка в Літній школі SGH – найбільшого економічного навчального закладу Польщі.

Семінарами з методів: відстеження процесів, якісний метод вивчення причинно-наслідкових механізмів та збір даних для відстеження процесів, які провів професор Марек Начик, розпочався останній день Літньої школи.

Далі, відповідно до оголошеного на початку Школи конкурсу та голосування, що проходило цього тижня, в номінації кращий постер перемогла Ольга Корінська, із роботою на тему “Вплив цифрової трансформації на майбутніх перекладачів”. Відповідно до цього переможниця була нагороджена сертифікатом за участь у постер-сесії, за кращий постер та участь у конференції. Окрім цього, отримала пам’ятний подарунок від приймаючого університету.

Рекомендації, коментарі та відгуки на тему доповіді у майбутньому зіграють неабияку роль при написанні та захисті дисертаційного дослідження пані Ольги.

Делегація університету в особі Ольги КОРІНСЬКОЇ, Катерини БІЛОБРОВСЬКОЇ та Вікторії МЕДВЕДСЬКОЇ щиро дякує ректору Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олені КАРАМАН за надану можливість долучитися до заходів у польському місті Варшава та надання рекомендацій учасникам. Представлення Університету на міжнародній арені є необхідною складовою нашої діяльності, а також чудовою можливістю отримання необхідних знань та навичок в контексті навчання, викладання та підготовки дисертаційних досліджень молодих науковців.

Літня школа SGH завершилась отриманням нашими представниками сертифікатів учасників. А вже завтра пані Ольга та Катерина продовжать свою роботу під час роботи міжнародної науково-практичної конференції в Варшавській школі економіки.

Вітаємо представниць ЛНУ імені Тараса Шевченка з закінченням Літньої школи SGH, яка стала чудовим джерелом енергії та опануванням нових актуальних знань задля подальшого їх використання у професійному майбутньому.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка