Літня школа. День 3

10 липня у місті Варшава для делегації ЛНУ імені Тараса Шевченка завершився третій день Літньої школи SGH про сучасні виклики в політиці, бізнесі та економіці.

Нагадаємо склад делегації:

– Корінська Ольга, викладач кафедри східної філології і перекладу, голова Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти;

– Білобровська Катерина, викладач кафедри романо-германської філології;

– Медведська Вікторія, доцент кафедри політології і міжнародних відносин, член Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти.

Розпочався третій день з лекції професора Деніела Беланда з університету Канади «Реагування соціальної політики на глобальні надзвичайні ситуації», що була надзвичайно цікавою та пізнавальною, а після перерви на каву, він же ж провів семінар з методів: підхід зворотного зв’язку щодо політики.

В другій половині дня місце спікера зайняв професор Еліас Цакас, доцент кафедри мікроекономіки та суспільної економіки (MPE) і докторський директор Вищої школи бізнесу та економіки (GSBE) Маастрихтського університету. Він є помічником редактора журналу «Journal of Economic Behavior and Organisation» і редактором-координатором «Theory and Decision». Його дослідницька експертиза полягає в теорії ігор, теорії прийняття рішень і поведінковій економіці, а поточні дослідження зосереджені на зв’язку між переконаннями, інформацією та поведінкою (наприклад, як вимірювати переконання, як на переконання впливає інформація, як переконання впливають на поведінку тощо). Професор Еліас Цакас також працює над цікавими додатками в політології та спорті. У минулому професор також працював над кооперацією, уподобаннями до ризику, теорією епістемічних ігор та еволюційною теорією ігор, а також іноді над цікавими математичними проблемами в інших областях.

Для слухачів Літньої школи SGH Еліас Цакас провів лекції на теми: «Наскільки важливі очікування та як їх виміряти?» та «Чим важливі очікування та як їх виміряти?».

Представниці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка мали гарну комунікацію та спілкування з лекторами, отримали нові знання та змогу обговорити найбільш актуальні проблемні питання сьогодення.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка