Літня школа у Варшаві

У Варшаві з 8-го по 12 липня проходить Літня школа.

8 липня 2024 року пройшов перший день делегації від Луганського національного університету імені Тараса Шевченка в Докторській літній школі SGH (найбільший економічний навчальний заклад у Польщі) про сучасні виклики в політиці, бізнесі та економіці, що зараз проходить у м.Варшаві з 8-го по 12 липня.

Після відкриття першого дня відбулася криголамна сесія, на якій професор Анніка Бергман-Розамонд, старший викладач міжнародних відносин та гендерних питань Единбурзького університету, провела дискурс на теми:

• Картографування, розуміння та пояснення сучасних викликів у політиці, міжнародних відносинах та розвитку;
  • Феміністська зовнішня політика: проблеми та розробки.

Склад делегації від ЛНУ імені Тараса Шевченка:

• Корінська Ольга, викладач кафедри східної філології і перекладу, голова Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти;
  • Білобровська Катерина, викладач кафедри романо-германської філології;
  • Медведська Вікторія, доцент кафедри політології і міжнародних відносин, член Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти.

Дякуємо за насичений перший день у літній школі SGH, участь у навчальній програмі та високу якість занять.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка