Долучились до вебінару «Синергія співпраці вищої освіти та підприємств: цілі, виклики та міжнародний досвід».

Гаранти освітніх програм Катерина Котеленець і Світлана Хобта та викладач кафедри Лілія Верховод 8 липня 2024 р. долучились до вебінару «Синергія співпраці вищої освіти та підприємств: цілі, виклики та міжнародний досвід», лектором якого був ректор КНУ імені Тараса Шевченка, професор Володимир Бугров.

Під час вебінару учасники могли дізнатись про порівняльні характеристики взаємодії вищої освіти та роботодавців в Україні та Європі. Дізнались про роботу International Alliance of Research Universities, скорочено IARU) — альянс з 10 провідних наукомістких університетів світу.  Поставити питання лектору, поділитись своїм досвідом залучення підприємств до освітнього процесу різних освітніх програм.

Набутий досвід гаранти освіти імплементують під час роботи з відділом розвитку кар’єри та потенційними роботодавцями.