Участь у роботі круглого столу

Викладачі кафедри політології та міжнародних відносин взяли участь у роботі круглого столу «Саміт миру у Швейцарії як тест на мир чи Третю світову війну!

З 3липня 2024 року Вовк Світлана Олександрівна, завідувачка кафедри політології та міжнародних відносин, професор та Меженська Олена, доцент кафедри політології і міжнародних відносин науково-навчального інституту соціальних і гуманітарних наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка взяли участь у роботі Круглого столу «Саміт миру у Швейцарії як тест на мир чи Третю світову війну!

Під час роботи круглого столу була надана експертна фахова оцінка результатів саміту Миру І, який відбувся у Швейцарії 15-16 червня 2024 року, були представлені бачення на перспективу щодо розвитку зусиль України, і не тільки України по встановленню глобальної безпеки, яка порушена третьою світовою російсько-українською війною, і глобальним протистоянням за перегляд існуючого світового порядку. Дискусійними були наступні питання: Саміт миру: перемога чи поразка української дипломатії як мистецтва можливого? Чи можливо досягнути всеосяжного справедливого миру в умовах глобального протистояння? Саміт миру розділив прихильників і противників майбутнього тоталітарного світового порядку та завершив формування двох мегаблоків Третьої світової війни та інші. Захід був цікавий та інформаційний. Дякуємо організаторам круглого столу та спікерам.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук