Голова профспілки вітає з початком вступної кампанії-2024

Володимир Мороз, голова профспілки викладачів і студентів ЛНУ імені Тараса Шевченка, вітає з початком вступної кампанії-2024.

Відомо, що зі студентства формується українська національна еліта, велична українська нація, тому голова Первинної профспілкової організації викладачів і студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат педагогічних наук, доцент МОРОЗ Володимир Петрович долучився до вітань з початком вступної кампанії-2024.

Володимир Петрович зазначив, що важливою складовою навчально-виховного процесу в університеті є система студентського самоврядування. Ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції тощо. Голова профспілки університету згадав про активне життя студентів, про їх участь у всіх заходах університету та міста взагалому. Флешмоби, участь у тренінгах, волонтерських акціях – далеко не повний перелік того, чим займаються здобувачі освіти в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Володимир МОРОЗ привітав молодь Лубенщини та всієї України з офіційним початком вступної кампанії 2024 і запросив приєднатися абітурієнтів до непосидючого і енергійного життя студентів шевченківської родини, побажавжи всім успіху при вступі і свідомого вибору спеціальності в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка