Підсумкова атестація бакалаврів

Підсумкова атестація бакалаврів ОП «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія».

З 17 по 26 червня в навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбулася підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 231 «Соціально робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» денної та заочної форм навчання.

Підсумкова атестація складалася зі складання комплексного іспиту та захисту кваліфікаційної роботи у вигляді соціального проєкту.

Усі здобувачі вищої освіти продемонстрували добрий та високий рівень теоретичної та практичної підготовки, вміння використовувати різні групи методів наукового дослідження, робити обґрунтовані висновки і пропозиції щодо підвищення якості надання соціальних послуг різним категоріям клієнтів.

Екзаменаційна комісія високо оцінила знання здобувачів вищої освіти, прийняла рішення щодо набуття ними компетентності вирішувати складні професійні завдання у сфері соціальної роботи, а також сформованість передбачених освітньою програмою результатів навчання і присвоєння їм кваліфікації бакалавра з соціальної роботи, соціальний працівник, соціальний педагог та практичний психолог.

Кафедра соціальної педагогіки вітає своїх випускників та щиро бажає їм успіху та самореалізації у подальшій професійній діяльності задля відбудови та розвитку нашої країни!

За інформацією ІПП