Звернення ректорки

Звернення ректорки Олени КАРАМАН до абітурієнтів ЛНУ імені Тараса Шевченка.

«Шановні абітурієнти!

Ось і розпочалася вступна кампанія-2024!!!

Вступаючи до закладу вищої освіти, можна сказати, ви обираєте свою долю.

Історія нашого Університету бере свій початок з 1921 року і являє собою яскравий приклад відданості рідній справі та країні.  Сьогодні, як і раніше, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» є провідним державним закладом вищої освіти з підготовки кваліфікованих фахівців за всіма освітніми, освітньо-науковими рівнями та науковими ступенями – бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук, підвищення кваліфікації.

Зараз у вашому житті важливий і відповідальний момент – гідний початок Вашого професійного шляху, здобуття якісної вищої освіти – це та платформа, яка забезпечить вам майбутнє, стане підґрунтям для подальших успіхів і перемог. Ми дякуємо вам за довіру до нашого вишу і запевняємо, що виправдаємо її сповна.

Луганський національний університет імені Тараса Шевчека уже давно став упізнаваним брендом. Він славиться не тільки своєю історією, але й академічними традиціями, відомими науковими досягненнями й випускниками, добре знаними не лише в нашій державі, але й за її межами. Саме наші колишні студенти сьогодні докладають максимум зусиль заради побудови європейського майбутнього України.

У самого колективу університету також безліч досягнень, напрацювань і перемог, чим ми дуже пишаємося, адже завдяки невтомній праці наш ВНЗ має змогу запропонувати вам можливість отримати сучасні якісні знання! Сьогодні, коли у вітчизняній освітній галузі відбуваються кардинальні зміни, наш ЛНУ імені Тараса Шевченка оперативно відповідає на всі виклики часу й готує фахівців нової генерації, враховуючи вимоги сучасного ринку праці.

Визнання університету в європейському і світовому освітньому просторі, активне партнерство та входження в міжнародні освітньо-наукові організації є стратегічною метою розвитку Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Для розвитку міжнародного співробітництва в університеті функціонує міжнародна служба, яка представлена Відділом міжнародних зв’язків.

Важливою складовою навчально-виховного процесу в університеті є система студентського самоврядування, завданням якого є зростання соціальної активності, ініціативи студентської молоді, посилення її відповідальності, забезпечення і захист прав та інтересів студентів, сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності молоді, засвоєння студентами навичок організатора, керівника, залучення студентської молоді до адміністративної, господарської, культурно-просвітницької, міжнародної та інших видів діяльності, які здійснюються в університеті. Флешмоби, участь у тренінгах, волонтерських акціях – далеко не повний перелік того, чим займається молодь.

Університет докладає чимало зусиль, аби створити всі необхідні умови для найвдалішого проектування життєвого старту: побудови кар’єри й успішного пошуку себе як професіонала. Впевнена, вже незабаром ви неодмінно станете його студентами, а згодом поповните лави найкращих випускників нашого вишу, якими ми щиро пишаємося!

Переконана, що всі ви свідомо обиратимете майбутній фах, а в отриманні якісної теоретичної бази й здобутті необхідних для подальшої успішної роботи практичних навичок вам допоможе лідер вищої освіти України – Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, а це якісна освіта і гарантія вашого успіху!»

З повагою Олена КАРАМАН,
ректор Луганського національного університету