Срібна призерка Кубку світу з пара пауерліфтингу

Заслужений майстер спорту України Наталія Олійник срібна призерка Кубку світу з пара пауерліфтингу.

У грузинській столиці Тбілісі з 20 по 26 червня 2024 року пройшов Кубок світу з пауерліфтингу серед спортсменів з особливими потребами.

Срібною призеркою Кубка світу стала Наталія ОЛІЙНИК здобувачка 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, спеціальність «Фізична культура і спорт», яка у складі національної збірної команди України представляла рідну  Луганщину на міжнародних змаганнях.

Наталія Олійник  у ваговій категорії понад 86 кг посіла 2 місце (Best) та 2 місце (Total). І встановила  рекорд Європи, витиснувши 164 кг.

Готується спортсменка  під керівництвом  Заслуженого тренера України Андрія Івженка.

Нагадуємо, що Наталія Олійник вже має ліцензію на участь у XVII літніх Паралімпійських іграх 2024 року, які пройдуть з 28 серпня по 8 вересня 2024 року в столиці Франції Парижі.

Змагання пройдуть на тих самих майданчиках, які перед цим передбачається використовувати для літніх Олімпійських ігор 2024 року.

Загалом, у національної паралімпійської збірної команди України наразі 113 ліцензій у 15 видах спорту.

За інформацією Навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту