Участь у презентації та обговоренні результатів дослідження

Викладачі кафедри  політології і міжнародних відносин взяли участь у презентації та обговоренні результатів дослідження «Адаптивні зміни політичного поля України в умовах війни».

27 червня 2024 р. викладачі кафедри  політології і міжнародних відносин навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук Антон Бадер, доктор політичних наук, Світлана Вовк, доктор політичних наук, і Олена Меженська, кандидат політичних наук прийняли участь у презентації та обговоренні результатів дослідження «Адаптивні зміни політичного поля України в умовах війни».

Предметом обговорення стали зміни, що відбулися у політичному полі України під впливом розв’язаної росією війни. Увагу була зосереджена на ключових аспектах політичних змін в Україні викликаних умовами воєнного стану – на функціональних змінах у політичній системі країни, на нових форматах взаємовідносин влади та суспільства, на новаціях у реалізації євроатлантичного курсу Української держави. Сферою аналізу політичних змін у країні стали функціонування політичних і владних інститутів, характер політичного правління відповідно до активізації суспільних процесів у духовній, культурній, етнополітичній сферах, пошук шляхів інтеграції України у світовий демократичний простір.

Щиро дякуємо за можливість долучитися до заходута можливість обговорити такі важливі питання, що мають значний вплив на майбутнє нашої держави.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук