Червневе засідання Вченої ради ННІ ПАН

21 червня 2024 року відбулося чергове і останнє у цьому навчальному році засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук.

На засіданні були розглянуті кадрові питання, питання результатів атестації випускників та підбито підсумок робити Вченої ради інституту за навчальний рік.

До порядку денного були винесені наступні питання: 1. Про розгляд конкурсних справ на заміщення вакантних посад в ННІ ПАН. 2. Про результати проведення підсумкової атестації здобувачів освіти освітнього ступеню бакалавра в інституті. 3. Про виконання рішень вченої ради факультету у 2023-2024 н.р.

При розгляді першого питання було розглянуто 12 кандидатурна заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників кафедр інституту, які наказом ректора були допущені до участі в конкурсі. Усі кандидатури були шляхом таємного голосування обрані на вакантні посади. Щиро вітаємо наших колег та бажаємо їм професійного натхнення!

Другим питанням було розглянуто результати проведення атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітніми програмами спеціальностей інституту. Ольга ГУБСЬКА, заступник директора з навчальної роботи, зробила ґрунтовний аналіз проведеної роботи з підготовки та проведення атестації. Під час обговорення завідувачі кафедр висловили свої коментарі та пропозиції щодо оптимізації цього процесу з урахуванням умов сьогодення. Детально було проаналізовано звіти голів атестації та їх пропозиції та зауваження. Також Ольга ГУБСЬКА наголосила на важливості ефективної роботи під час вступної кампанії 2024 року з випускниками бакалаврату.  Розгляд третього  питання порядку денного, про виконання рішень Вченої ради факультету у 2023-2024 н.р., підсумував результати роботи Вченої ради,  було визначено що рішення виконані в повній мірі що позитивно впливає на розвиток інституту.

На завершення засідання директор ННІ ПАН Наталія МАЦАЙ висловила вдячність членам Вченої ради, директорату, завідувачам кафедр та науково-педагогічним працівникам кафедр за їхній вклад у ефективне функціонування інституту, підкреслила важливість спільної праці та побажала натхнення для подальшого розвитку інституту відповідно цілій поставлених ректоратом Університету.

За інформацією Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук